ASTA PODNOŚNIK 4-KOLUMNOWY 4T 4000KG GEOMETRIA

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 11 650,00 zł 11650.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asta
Kod produktu: A-GE04040

Opis

Cechy:

  • Pneumatyczny System odblokowywania
  • Drabinkowy system blokujący
  • Podnoszenie elektryczno – hydrauliczne
  • Cztery stalowe liny zapewniające zsynchronizowany ruch
  • Regulacja najazdów
  • Przystosowywany do obsługi urządzeń do pomiaru geometrii

Opcjonalnie akcesoria:

obrotnica, hydrauliczny podnośnik osiowy o udźwigu 2000kg

Dane techniczne:

  • Udźwig 4000kg
  • Max. wys. podnoszenia 1944 mm
  • Min. wysokość podnoszenia 184 mm
  • Odległość między kolumnami – dł. 4429 mm
  • Prześwit między kolumnami 2715 mm
  • Szer. platform najazdowych 480 mm
  • Dł. platform najazdowych 4650 mm
  • Szer. najazdów 480 mm
  • Dł. najazdów 760 mm
  • Dł. całkowita 5616 mm
  • Szer. całkowita 3345 mm
  • Czas podnoszenia 60 sek.
  • Czas opuszczania 45 sek.
  • Silnik elektryczny 2.2 KW
  • Zasilanie 3 – 380 V +PE
  • Obsługiwany rozstaw osi (wnękanajazd)
  • 1120 mm
  • Olej hydrauliczny HLP22 (HYD22)
  • Poziom hałasu (mierzony przy
  • układzie sterowniczym) 70dB
  • Waga netto 1035 kg
  • Dop. wilgotność względna 30~95%, 40OC/50%.
    Oferowane przez nas narzędzia firmy ASTA/ SATRA wyróżniają się na rynku bardzo wysoką jakością wykonania oraz niską ceną. Produkty tej firmy są na rynku już od bardzo długiego czasu i zyskały uznanie zarówno wśród profesjonalistów jak i amatorów. Są stosowane do przemysłu oraz do motoryzacji co świadczy o ich jakości. Produkowane w fabrykach w Japonii, Niemczech, Chinach oraz na Tajwanie przechodzą stałą kontrolę jakościową aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl