Zaufało nam tysiące zadowolonych klientów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań służymy doradztwem.

Firma Autona powstała w 1992r. Od początku naszym celem było zapewnienie klientom najwyższej jakości narzędzi. Na podstawie 30 letniego doświadczenia możemy zagwarantować obsługę na najwyższym poziomie popartą wieloma pozytywnymi opiniami. Staramy się cały czas wprowadzać nowości do asortymentu, aby poszerzać szeroką gamę produktów do motoryzacji i przemysłu. Zaowocowało to w 2018r. wprowadzeniem do oferty produktów firmy Gorilla Glue oraz Neilsen. Poza tymi firmami mamy w ofercie również inne wiodące marki: Asta, Satra, Sata, Condor, King Tony, Richmann (dawna Corona).

Czym się zajmujemy?

Oferujemy szeroki asortyment narzędzi podstawowych takich jak: klucze płasko-oczkowe, klucze nasadowe, szczypce, młotki. Uzupełnieniem tych narzędzi jest duży wybór narzędzi specjalistycznych do obsługi poszczególnych układów w samochodzie: układu hamulcowego (zestawy do cofania tłoczków, klucze do przewodów, zestawy do zarabiania przewodów), układu chłodzenia (testery, szczypce, zestawy do napełniania), układu napędowego (blokady rozrządu, ściągacze, klucze), ogólna obsługa silnika (testery i próbniki, ściągacze wtryskiwaczy, urządzenia do sprężyn zaworowych), układu zawieszenia (ściągacze sprężyn, łożysk, tulei, klucze do piast, narzędzia do amortyzatorów). 

Darmowa dostawa

Dostarczymy Twoje zamówienie na wskazany adres. Oszczędzaj czas i pieniądze, dzięki współpracy z naszymi przedstawicielami.

Zwrot towaru

Zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań? Oddaj go i wymień na nowy. Masz prawo do odstąpienia od zawartej umowy.

Bezpieczne płatności

Płać za zakupy w Autona w najwygodniejszy dla siebie sposób. Zobacz, jakie opcje płatności udostępniamy naszym klientom.

Obsługa klienta

Stawiamy na profesjonalizm i najlepsze standardy jakości. Chętnie Ci doradzimy w wyborze narzędzi i odpowiemy na wszystkie pytania.