Ściągacz do kół pasowych alternatora klimatyzacji 25-145mm asta

Producent:
Kod produktu: A287UPG

Na stanie

270.00  netto: 219.51

Dostępność: Mała ilość

Opis

ŚCIĄGACZ KOŁA PASOWEGO WIELOROWKOWYCH ALTERNATORA, KLIMATYZACJI, POMPY WODY 25-145 mm ASTA.

Ściągacz do kół pasowych wielorowkowych to niezbędne narzędzie dla mechaników, którzy zajmują się naprawą i konserwacją pojazdów. Dzięki temu narzędziu można łatwo i skutecznie ściągać koła alternatora, klimatyzacji i pompy wody, bez konieczności stosowania siły fizycznej lub ryzyka uszkodzenia części.

Jedną z najważniejszych korzyści związanych z zastosowaniem tego narzędzia jest możliwość precyzyjnej regulacji docisku szczęk za pomocą klucza, co pozwala na bezpieczne i dokładne usunięcie kół pasowych bez ryzyka uszkodzenia ich powierzchni lub całej konstrukcji.

Ściągacz posiada szeroki zakres roboczy, od 25 do 145 mm, co oznacza, że ​​jest w stanie obsłużyć wiele różnych typów kół pasowych, co pozwala na wykorzystanie go w różnych rodzajach pojazdów.

Zastosowanie tego narzędzia znacznie zwiększa efektywność pracy i skraca czas potrzebny na usuwanie kół pasowych, co pozwala na szybszą realizację zadań i zwiększenie wydajności pracy.

Informacje dodatkowe

Waga 2.5 kg
Producent

Koszty dostawy

Wybierz adres dostawy